Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

Obrazek

 

6.8.2009= Vyčistily jsme jí spolu s Míšou a pak jsme jí daly uzdečku a sedlo.Nejdříve na ní jela Míša a na louce jí připla lonž a viměnily jsme si to.po chvilce ježdění na lonži jsme šli jěště na malinkou vyjížďku.Pak jsme jeli domů.Dali jsme jí vodu a seno:).

11.8.2009=Vyčistila jsem jí, ale kopyta musela udělat Míša,protože se Blacky pořádně cukala.Pak sem jí osedlala a vyrazili jsme. Byla to dlouhá vyjíždka. Nejdříve mě Míša vedla na lonži,ale pak jí odepla a jela jsem sama.Bylo to super a taky jsme klusaly.Dokonce sem tu lenošku donutila i ke 3 cvalvým krokům.Zbavila mě strachu a Míša říkala, že se i společně učíme.Potom jsme jí daly seno a vodu a jela jsem domů.

18.8.2009= Vyčistila jsem jí i kopyta a pak jsem í sedlala.Když sme venku čekali než přijede Míša byla nervózní a vzepjala se s emnou a kozlovala ale naštěstí sem to useděla.Potom Míša přijela na Cipískoj a jely jsme hřebec a kobyla na vyjížďku až do Kuksu.Cval byl úžasnej a broděný potokem taky.Potom sem Blacky etě fotila ve výběhu (zde).Prostě super:).

27.8.2009= Dnes se mnou za Blacky jel i můj skoro nevlsatní bratr David.Vyčistila jsem jí a Míša mi jí pomohla osedlat a do sedla.Zase jsem čekala než Míša přijede.Tentokrát přijela s kobylou, která ale s koněm na vyjížďce ještě nebyla.jeli jsme na pole a tamjsme skoušely drezurní otočky:).Potom sme si daly menší vyjížďku a jely domů.Dala jsem Blackyně vodu a rozloučila jsem se  s ní.

4.9.2009= Dneska se mnou jela Kámojda. Njedříve sme Blackynku pořádně vyčistili a potom jsme jí osedlali.Blackynka zřejmě neměla svůj den, protože s ejí nechtěo klusat a vyhazovala.Samožřejmě ne moc protože jetak trochu líná:-D takže jsem se na ní udržela.Po dlouhé době přemlouvání dokonce začali i cválat:).S kamarádkou jsme se poctivě strřídali (taky jezdí na koních).Potom začalo pršet a foukat.Už jsme jí odváděli do stáje když sem si vzpoměla že nekrokovala.Tak jsem jí vzala na vodítko a asi 15 minut sem s ní codila.Zkoušela jsem s ní že je jakoby na lonži a když sem dala ruce k sobě přišla ke mně.:-*I love you:-*. 

18.9.2009= Dnes se mnou jela Kámpojda.Nejdříve jsme Blackynku vyčistili a osedlaly.Potom jsme jezdili po výběhu.opět byla jako utržená ze řetězu a vyhazovala:D.Potom jsme krokovali bez sedla a potom jsme jí vodili.Odsedlali jsme jí a vytřeli slámou.Potom jsme vykydali a jeli domů.I love you Blacky!:-*

1.9.2009= Vyčistila jsem jí a potom jsme zkoušela nějakou tu přirozenou komunikaci.Potom jsem si jěště zajezdila bez sedla a řádně se o Blackynku postarala.Pp:-*

15.9.2009= Vyčistila jsme jí,vodil ana vodítku i jsem si trochu zajezdil abez sedla.Potom jsme Terce pomohla s nějakýma těma prácičkama.:-*